NÁŠ SLADKÝ ESHOP

VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Vánoční cukroví mix 500g

Tento tác obsahuje mix kvalitního vánočního cukroví. Zdobí ho tradiční vanilkové rohlíčky, linecké slepované domácím džemem, staročeské pracny, kávové hvězdičky, brownies sušenky, kokosové polomáčené, išelské dortíčky slepované nugátem, kokosky a perníčky.  Stačí jen rozbalit a provoní Vám celý byt.

350,00 Kč

Vánoční cukroví mix 1kg

Tato krabička obsahuje 1kg mix kvalitního vánočního cukroví. Uvnitř se skrývají tradiční vanilkové rohlíčky, linecké slepované domácím džemem, staročeské pracny, kávové hvězdičky, brownies sušenky, kokosové polomáčené, išelské dortíčky slepované nugátem, kokosky a perníčky.

660,00 Kč

Staročeské pracny 500g

Tradiční staročeské pracny, recept našich babiček. Tyhle jsou zaručeně nejlepší. Obsahují samozřejmě vlašské ořechy, Holandské kakao, hřebíček a skořici.

300,00 Kč

Išelské dortíčky 500g

Išelské dortíčky nesmějí chybět na Vašem vánočním stole! Obsahují velký podíl mandlí a Holandského kakaa. Slepujeme je nugátem, máčíme do čokolády a zdobíme mandlí.

350,00 Kč

  DORTY


  MARCIPÁNOVÉ A DĚTSKÉ


  OVOCNÉ DORTY


  SVATEBNÍ DORTY


  SLANÉ DORTY


  BEZLEPKOVÉ DORTY


  CUKRÁŘSKÉ VÝROBKY

  Srdce zákusek

  Lahodný vláčný světlý či tmavý korpus promazaný domácím červenorybízovým džemem, se smetanou a zdobený ovocem.

  79,00 Kč

   CHLEBÍČKY

   Svačinový box 0,8kg

   Svačinový box skládající se z čerstvého pečiva. 1x croissant plněný šunkou a sýrem, zelenina 2x světlá bagetka s máslem, šunkou, sýrem a zeleninou 1x velká tmavá bageta s lučinou, avokádem a rajčaty 1x tmavá bagetka s lučinou, avokádem a rajčaty 1x rustikální bagetka s budapešťskou pomazánkou, sýrem a zeleninou

   255,00 Kč

   Svačinový box 1kg

   Svačinový box skládající se z čerstvého pečiva. 2x croissant plněný šunkou a sýrem, zelenina 1x velká světlá bageta s máslem, šunkou, sýrem a zeleninou 1x velká tmavá bageta s budapešťskou pomazánkou, sýrem a zeleninou 1x světlá bagetka s máslem, šunkou, sýrem a zeleninou  1x rustikální bagetka s budapešťskou pomazánkou, sýrem a zeleninou

   290,00 Kč

    FRESH JUICE